Planowanie

Każda realizacja jest skrupulatnie zaplanowana i dopasowana do potrzeb inwestora.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasza kadra to doświadczeni pracownicy. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt wykorzystując wyłącznie atestowane i certyfikowane komponenty.

Jakość i gwarancja

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, sprawną realizację i zadowolenie klientów.

Kim jesteśmy?

W oparciu o doświadczenie zdobyte w krajach Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, firma Izofix może z pełną odpowiedzialnością określić się jako Fachowiec w dziedzinie aplikacji nowoczesnego systemu ociepleń jakim jest natrysk piany poliuretanowej.

Naszym głównym celem jest dokładne i staranne dostosowanie oferty dla inwestora.

Cieszymy się że zainteresowanie ocieplaniem pianką PUR ciągle rośnie, dlatego też nieustannie  rozwijamy swoją wiedzę w kierunku termoizolacji budynków poprzez różnego rodzaju szkolenia oraz wyszukiwania nowinek technicznych w celu zapewnienia Państwu realizacji projektu izolacji termicznej na najwyższym poziomie.

10 lat w branży

100% zadowolonych klientów

+40000 m2 wykonanych izolacji

Co jest dla nas istotne?

Podstawowym elementem całego projektu izolacji budynku jest trwałość, aby  ją osiągnąć stosujemy sprawdzone surowce hiszpańskiego producenta jakim jest Synthesia Internacional S.L.U.

Ważnym jest aby badanie termowizyjne kamerą Flir E4, które wykonujemy po każdej aplikacji piany PUR, potwierdziło inwestora o idealnie wykonanej izolacji, pozbawionej ubytków ciepła oraz tzw. mostków termicznych.

Opinie klientów